Producent
lodów i mrożonek
Krzysztof Śniadecki

Współpracę z Firma "Anita" rozpocząłem w 2002 roku. Był to dla mnie bardzo trudny okres, ponieważ do ścigania wracałem po ośmioletniej przerwie i to w całkiem nowej klasie wyścigowej. Jednak Pan Grzegorz Mordalski pomimo, iż nie miałem spektakularnych zwycięstw i "nazwiska" dostrzegł moją pasję (musiałem mieć tę iskrę w oku).

Pierwszy sezon startów rozpoczęliśmy tytułem Mistrzostwa Polski i był to niewątpliwie sukces, lecz konfrontacja z czołówką zawodników z Europy pokazała, że mamy do przebycia daleką drogę. Sport motorowodny jak inne sporty motorowe uczy pokory nie wystarczy, że zawodnik chce zwyciężać trzeba jeszcze do samego przekonać łódź i silnik, aby całość miała ten sam cel, a z tym bywało różnie. W sezonach 2003 i 2004 wykonaliśmy milowy krok do przodu były to lata dalszej nauki i poznawania nowego.

Od sezonu 2005 zaczęły sie pierwsze sukcesy międzynarodowe i w ten sposób do dziś jesteśmy zdobywcami tytułów V-ce Mistrza Świata oraz wielokrotnymi zdobywcami medali Mistrzostw Europy. Dzięki wsparciu "Anity" mogę realizować swoją pasję i poprzez swoje starty sprawiać frajdę kibicom gromadzącym się tłumnie nad akwenami rozgrywek wyścigów motorowodnych.

Naszą pasję zamiłowania do sportów motorowodnych łączy również organizacja zawodów motorowodnych w Żninie, który jest uznawany za Europejską stolicę tego widowiskowego sportu, od 2002 roku zorganizowaliśmy 5x Mistrzostwa Świata 4x Mistrzostwa Europy oraz wiele zawodów międzynarodowych.
Copyright ˆ 2009 Przedsiębiorstwo Anita