Producent
lodów i mrożonek
Hubert Posmyk
Hubert Posmyk jest jednym z najmłodszych zawodników uprawiajacych równie młodą dyscyplinę sportu- DOWNHILL. Jest to- najkrócej mówiąc, zjazd rowerem z gór, po specjalnie przygotowanej trasie, z pokonywaniem po drodze wielu przeszkód naturalnych i sztucznych.

Hubert uprawia tą dyscyplinę od 2006 roku, ale ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia, jak zwycięstwo klasyfikacji generalnej DH Contest za 2008 r., drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Wiśle 2008, pierwsze miejsce w zawodach DH Contest w Kasinie WLK.

Od 2009 roku Hubert jeździ w barwach teamu Kingston Racine Team z Warszawy, oraz dumnie reprezentuje sponsora- Producenta lodów i mrożonek ANITA z Działoszyna. Od początku sezonu 2009, Hubert zwycięża we wszystkich edycjach zawodów i jest aktualnym liderem Pucharu Polski 2009.

Kolejne sukcesy - w 2009 roku zdobywca Pucharu Polski w Downhilu w kategorii junior.
W 2010 roku podczas zawodów w Polsce różne wyniki: od 1 miejsca na Czarnej Górze w maju po 6 w Szczawnicy (12 lipca). Największe osiągnięcie 2010 roku to 3 miejsce podczas Pucharu Europy w Leogand w Austrii (27 czerwca). W 2011 roku na początku sezonu Hubert złapał poważną kontuzję podczas zawodów na Czarnej Górze- złamał obojczyk i łopatkę co wyłączyło go z zawodów na 3 miesiące. Jednak dzięki rehabilitacji i treningom powrócił już do sportu i w kategorii elita znajduje się w krajowej czołówce. Na sezon 2012 planuje poprawienie wyników i walkę o Puchar Polski w kategorii elita oraz o mistrzostwo Polski.
Copyright ˆ 2009 Przedsiębiorstwo Anita